Personaalne OnniApp – hinnad taskus!

11.09.2022 22:00
Onninen Expressides on võimalik kasutada isiklikku nutitelefoni ostupuldina.

Onninen Expressides on nüüd võimalik kasutada lisaks traditsioonilisele ostupuldile isiklikku nutitelefoni personaalse ostupuldina. Sisse loginud kasutajana on sul võimalik koheselt näha toodete HINDU ja KOGUST.

Kiire, lihtne ja personaalne - üle 11 000 toote Sinu taskus!

Oleme täiendanud kauplustes iseteeninduse võimalusi ning iga klient saab nüüd valida käepärasema, mugavama ja kiirema viisi ostlemiseks.

Kui valid OnniApp'i, siislae alla enne Onninen Expressi külastamist OnniApp rakendus, mille leiad Google Play’st või Apple Store’ist.

Sisselogimisega OnniApp'i kasutamine on imelihtne, 1-2-3 ja VALMIS!

3sammu+tekst

ESIMENE SAMM

Ava rakendus mobiilis, nõustu kasutustingimustega ja logi soovi korral sisse e-poe kasutajatunnustega ning seejärel vali Onninen Express kauplus.

TEINE SAMM

Skaneeri toote triipkood riiulisildilt ja lisa toode ostukorvi. Kui ostukorvi on kõik vajaminevad tooted lisatud, siis vajuta „Jätka ->“, sisesta vajadusel objekti viide ja tellimuse vormistaja nimi.

KOLMAS SAMM

Vajuta "Maksma", suundu kassasse ja näita ekraanile kuvatud triipkoodiga tellimuse numbrit kassas olevale Onnineni klienditeenindajale ning saad ostetud kaubaga juba ehitusobjektile suunduda.

Sinu personaalne OnniApp näitab:

  • Toodete hinnakirjahinda ja netohinda (sisse loginud kasutajale)
  • Toodete koguseid Expressides (sisse loginud kasutajale)
  • Toodete tehnilist dokumentatsiooni, sertifikaate ja paigaldusjuhiseid

Aitame ja toetame Sind küsimuste korral!