Ventilatsiooni renoveerimishommikud Lasnamäe ja Tartu esindustes

25.05.2022 21:00

Sul on vaja ehitada ventilatsioon olemasolevasse ruumi või soovid ruumi kokku hoida, siis erinevaid võimalusi selleks tutvustavad tehaste esindajad (Heatpex, Quadrodec) Tallinnas Lasnamäel ja Tartus. Lisaks tutvustame tänapäevast ja energiasäästliku Flexit ventilatsiooniseadet Nordic sarjast.

Sündmus toimub:

31. mail Lasnamäe Expressis 8:30 - 12:00
01. juunil Tartu Expressis 8:30 - 12:00

Tule kindlasti kohale, sest tooteid nähes saab kõige parema ülevaate tootevalikust ja paigaldusviisidest, mis on kiired ja mugavad.

Kui sul on sündmuse kohta täpsustavaid küsimusi, siis teie kliendihaldur oskab neile kindlasti vastata.

Quadrodec

A1 klassile vastavad ventilatsioonikanalid kitsastesse tingimustesse.
quad
Kui ruumiga on kitsas, siis Quadrodec kandiline ventilatsioonitorustik võib olla lahendus. Torustik, mille takistus on tunduvalt väiksem võrreldes plastventilatsiooni torustikuga, ning kuna materjaliks on metall, siis ei ole ka tulekindlusega mingit muret.

Heatpex

Soojustagastusega ventilatsioonisüsteemi võtmesõna on õhutihedus. Soojustagastussüsteemiga HEATPEX ARIA CONNECT säästate küttekuludelt. Väikesed kasutuskulud ja parim õhukvaliteet saavutatakse siis, kui soojustagastusega ventilatsioonisüsteem on paigaldatud võimalikult õhutihedalt. Süsteemis HEATPEX ARIA CONNECT kasutatud materjalid ja komponentide patenteeritud ühendussüsteem OneClick technology® võimaldavad saavutada ATC 1 standardi PN-EN 17192 kohase kõrgeima tihedusklassi.

Süsteem on turul üks esimesi, mis juba alates 2019. aastast vastab kõige rangema õhutiheduse klassi nõuetele, mida kinnitavad sõltumatus laboris tehtud katsed. Kasutajatele tähendab see suuremat mugavust, mis väljendub madalamas müratasemes ja energiasäästus.

Flexit Nordic

Nutikas ja energiasäästlik ventilatsioon parema sisekliima nimel. Nordic seeria on oma klassi parimad seadmed eluhoonetesse. Siin Põhjamaades ehitame hooneid, mis peavad vastu pidama maailma kõige nõudlikumale kliimale. Seetõttu tegutseb Flexit heaolu ja hea tervise tagamiseks vajaliku parema sisekliima nimel. Flexiti uuenduslikud lahendused aitavad kaasa nutikamate kodude ja keskkonnahoidlikumate hoonete loomisele ning mängivad olulist rolli rohepöördes. Flexit tooted on katsetatud nüüdisaegsetes kliima ja müralaborites, et võiksite neid usaldada