Aspen Group

Aspen Pumps Group'il on juba üle 30 aasta olnud üks eesmärk: teha läbi innovatsioonide inseneride elu lihtsamaks. Ettevõttele panid aluse 1992. aastal kolm inseneri, kelle juhtimisel arenes sellest välja globaalse haardega tööstus, mis keskendub kondensaadieemalduspumpadele, tööriistadele, paigaldusmaterjalidele, katustele paigaldatavate kliimaseadmete tugisüsteemidele ja erikeemiale.

Onnineni projektimeeskond aitab leida just Teile sobivaima lahenduse.
Täiendavate küsimuste korral palume pöörduda [email protected]

Kondensaadipumbad

Aspen Group pakub laia valikut professionaalseid kondensaadieemalduspumpasid erinevatele seadmetele alates soojuspumpade siseosadest kuni tööstuslike jahutusseadmeteni välja.

Aspen pumps

Seadmed on vaiksed (alates 19dB) ning kompaktsed ja loodud selliselt, et neid saab paigutada nii soojuspumpade siseosa seadmete endi või paigalduskarbikute sisse, kui ka mittesilmapaistvalt seadmete kõrvale.

Aspen pumpade skeem

Silent mini lime paigaldus karbiku sees.
Aspen mini lime silent pump paigaldus

Silent mini aqua paigaldus soojuspumba siseosa sees.
Aspen mini aqua paigaldus

Integreeritud kondensaadipaagiga pumbad on disainitud kiiresti ja lihtsasti paigaldatavaks ning hooldatavaks.

Maxi high flow paigaldus.
Aspen pump maxi high flow paigaldus

Kinnitusvahendid

Grip Lock kinnitusvahendid on loodud mõeldes kiirele ja lihtsale paigaldusele nii seintele kui ka lagedele. Hingega klambrid on korrosioonitõrjeks tsingitud ning mahutavad mugavalt elektrikaableid ja kondensaaditorusid.

Aspen grip lock klambri pilt

Puhastuskeemia

Advanced on üleilmselt tunnustatud HVAC/R puhastuskeemia turuliider, pakkudes juba üle 35 aasta kvaliteetsemaid ja efektiivsemaid puhastusaineid. Lai valik puhastuskeemiat on loodud tavalise mustuse, mikrobioloogilise ja taimse saaste eemaldamiseks soojuspumpade ja kliimaseadmete sise- ning välisseadmetelt.

Aja jooksul koguneb töö käigus kliimaseadmetele nii tavalist mustust kui ka mitmesuguseid orgaanilisi aineid, mis mõjutavad otseselt seadme jõudlust ja energiatarbimist, pannes seadmele lisakoormust. Orgaanilise aine kogunemine seadmele võib tekitada halbu lõhnu ning seade hooldamata jätmine võib viia lõpuks selle rikkeni. Seetõttu on oluline hoida seade puhtana ning aeg-ajalt teostada süvapuhastust.

JAVAC tööriistad

JAVAC on olnud HVAC/R paigaldus- ja remonditööriistade kategoorias tunnustatud tipptegija juba üle 50 aasta, tähistades kvaliteeti ning töökindlust.

JAVAC logo

JAVAC torutööriistad on mugavalt käsitletavad ja tänu alumiiniumkonstruktsioonile kerged ja vastupidavad. Elektroonikaseadmed (digitaalne vaakumimõõdik, termomeeter ja gaasilekke leidja) on lihtsasti kasutatavad, kompaktsed, kiiresti käivituvad (kuni 10 sekundit), seadistatava tundlikkusega ning pikaealise akuga.

Tutvu kogu JAVAC tööriistavalikuga Onninenis.