E-arved

11.06.2020 21:00
Keskkonnasõbralik, mugav ja operatiivne - just sellist lisaväärtust teie ärile pakub e-arve teenus Onninenis.

Loodame, et astute koos meiega sammu keskkonnasäästlikuma ettevõtte suunas, kuna arvete elektrooniline edastamine säästab suurel hulgal paberit ja saame koostöös vähendada „ökoloogilist jalajälge“.

Arve e-arvete iseteenindusportaalist arved.ee

E-arvet saate tellida portaalist arved.ee Teie e-posti aadressile, internetipanka või arved.ee keskkonda. Teenus on tasuta.

E-arve saamiseks võite täita ka arvete elektroonilise edastamise kokkuleppe taotluse ning saata see [email protected]. Arve saadetakse Teie poolt määratud e-posti aadressile PDF failina.

E-arve võimalusterohkus jätab teile aega senisest rohkem keskenduda oma äri põhitegevusele ning võimaldab vajadusel olla igal ajahetkel operatiivselt kursis firma arveldusküsimustega.

E-arvete eelised

  • E-arve jõuab teieni varem kui paberarve (paberarve 2 päeva, e-arve 1 päev)

  • Maksu- ja Tolliamet kinnitab, et e-arve on majandustehingu toimumist kinnitavaks tõendiks nii raamatupidamise seaduse kui ka käibemaksuseaduse tähenduses (http://www.emta.ee/index.php?id=26715).

  • E-arve on keskkonnasõbralik – arvete trükkimisele, ümbrikustamisele ja postitamisele ei kulu paberit. Säästate loodust!

  • E-arvet on teil võimalik vaadata mistahes ajahetkel ja kohas, kus on olemas internetiühendus.

  • E-arved mahuvad alati teie postkasti.

  • E-arvet on mugav ja kiire süstematiseerida ja elektrooniliselt arhiveerida.