Chinti rikkevoolukaitseautomaatide kasutamise eelised

04.05.2021 21:00
Onnineni tootevalikus olevad Chinti kvaliteetsed ja kuluefektiivsed kilbikomponendid vastavad kõigile allpool olevatele eelistele.

Hea hinna-kvaliteedi suhe

Ruumi kokkuhoid

  • NB310L seeria - ainult 4 moodulit lai - kombineeritud on rikkevool ja 3P kaitselüliti. Eraldi tehes oleks ruumi vaja 7 moodulit (3 kaitselülitile ja 4 rikkevoolule)

  • NB2LE - ainult 1 moodul lai - kombineeritud on rikkevool ja kaitselüliti. Eraldi tehes oleks ruumi vaja 3 moodulit (1 kaitselülitile ja 2 rikkevoolule)

Elektrilevi heakskiidu tunnistus
Elektrilevi heakskiit annab kindluse, et tooteid võib kasutada kogu Eestis ehk kõigis Elektrilevi kilpides. Samuti saab tooteid Elektrilevi projektidesse pakkuda. Ilma vastava heakskiiduta taolisi õigusi toodete kasutamiseks ei ole.

Rahvusvahelised sertifikaadid
Sertifikaadid tõestavad, et tooteid on päriselt testitud. Näiteks DNV sertifikaadiga kinnitatud tooted sobivad paigaldamiseks kõigile DNV GL klassifitseeritud laevadele ja avamere paigaldistele. Sertifikaadid väljastatakse tootegruppidele ning neist levinuimad on CCC, CE, CB jne.

Suurem turvalisus
Eestis on siiani laialdaselt kasutuses AC tüüpi seadmed. Viimased suudavad tuvastada ja reageerida vaid vahelduvvoolule. Tänapäeval on aga kodudes kasutusel palju alalisvoolu seadmeid – LED valgustid, invertermootoritega pesumasinad ja kuivatid, 12V alalisvoolu elektroonika laadijad jpm. Taolised seadmed võivad tekitada segatud sagedusega lekkevoolu, mida AC tüüpi seade ei suuda tuvastada ja seetõttu on kaitse rakendumine häiritud. Viimane võib aga inimestele väga ohtlik olla. A tüüpi seadmed suudavad aga nii tuvastada pulseerivat alalisvoolu lekkevoolu kui ka sellele optimaalselt reageerida

__A tüüpi seadmed suudavad aga nii tuvastada pulseerivat alalisvoolu lekkevoolu kui ka sellele optimaalselt reageerida. __

Eestist väljas on A tüübi kasutamine muutunud standardiks. Nii nõuavad seda brändidest nt Bosch, Siemens enda kodumasinate puhul ja riikidest nt Põhjamaad ja Saksamaa.

Kontrolli toote vastavust just A, mitte vaid AC tüübi nõuetele! Kõige kiiremini saad seda teha õige märgise tuvastamise alusel – sobival A tüüpi tootel on kahe ja sobimatul AC tüüpi tootel ühe lainega märgis.

2021-sisupilt-rikkevoolukaitseautomaatide

Chinti komponentide puhul on tegemist turvalise ostuga. Vali Chinti tooted!

Fakte Chinti kohta

*Asutatud 1984. a *
Esindatud 140 riigis
*Kontsernis üle 30 000 töötaja *
2018. a käive: 10,5 miljardit USA dollarit
*Kuulub 50 suurima Aasia börsil noteeritud ettevõtte hulka *
Vastavus kvaliteedistandarditele ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001

Tutvu toodetega lähemalt