K2 Systems päikesepaneelide kinnitussüsteemid

K2 Systems on alates 2004. aastast arendanud kaasaegseid ja funktsionaalseid kinnituslahendusi PV süsteemidele üle maailma. Tootevalikust leiab lahenduse peaaegu igat tüüpi ja materjalist katusele ning maapinnale. Kõiki tooteid on lihtne paigaldada, need on robustsed ja turvalised. Lahendused arendatakse majasiseselt ja neid kohendatakse vastavalt täienevatele nõudmistele ja geograafilistele iseärasustele. Võimalik on ka välja töötada erilahendused, kui ükski olemasolevatest pakutavatest süsteemidest ei vasta konkreetse objekti vajadustele.

Connecting Strength

Ühendades innovatiivsed päikesepaneelide kinnitussüsteemid, digitaalsed lahendused ja oma valdkonna tippspetsialistid, saab K2 Systems pakkuda jätkusuutlikke lahendusi PV süsteemide paigaldajatele.

K2 Systems seisab päikesest elektrienergia tootmise eest ja nende põhifookus on kauakestvate paigaldajasõbralike PV kinnituslahenduste väljatöötamine. Igapäevaselt töötatakse innovaatiliste lahenduste väljatöötamise, uute valdkonna standardite loomise ja tööd lihtsustavate digitaalsete võimaluste loomise nimel.

pilt: K2 paneelid ja töötajad

K2 Systems investeerib olulisel määral arendustöösse, töötamaks välja aina paremaid jätkusuutlikke ja majanduslikult mõistlikke kinnituslahendusi kõikidele katuste liikidele. Kõik lahendused töötatakse välja Saksamaal ja testitakse põhjalikult läbi enne kasutuselevõttu.

Kinnituslahendusi toetavad omakorda K2 Systems digitaalsed tööriistad:

  • K2 Base programmi abil on võimalik põhjalikult planeerida loodav lahendus;
  • K2 DocuApp, võimaldab paigaldajatel luua terviklikke lahendusi ja märgatavalt hõlbsustavad nende tööd.

Digitaalsed lahendused aitavad elu kergemaks teha

K2 digitaalsed lahendused aitavad töö vähema vaevaga ja kiiremini valmis saada. See aitab PV süsteemide paigaldajal keskenduda põhitööle. K2 tööriistad aitavad salvestada olulise info, optimaalselt planeerida PV süsteemid ja luua täpseid ning usaldusväärseid lõpplahendusi.

K2 Base: kiire ja täpne planeerimine

pilt: K2 base

Tasuta planeerimise tööriist, K2 Base, võimaldab kiiresti ja lihtsalt planeerida PV projekte:

  • Leia viie sammuga optimaalne K2 paigaldussüsteem viil- ja lamekatustele;
  • Lihtne töölaud tõhusaks projektide manageerimiseks;
  • Google Maps integratsioon ja joonestusvahendid;
  • Projektipõhine staatiline sertifikaat koos kinnitussüsteemiks vaja minevate toodete nimekirjaga;
  • Ühilduvus enimlevinud programmidega SolarEdge, SMA, Fronius, Kostal, GoodWe ja archelios™ PRO

K2 Training: saa sertifitseeritud K2 süsteemide projekteerijaks

K2 Training keskkonnas saab väärtuslikku oskusteavet K2 Systems kinnituslahenduste planeerimise ja paigaldamise osas. See digitaalne õppeplatvorm on saadaval iga kell internetiühendusega seadmetes.

Lisaks interaktiivsele e-õppele on saadaval ka samm-sammu haaval paigaldamist näitavad õppevideod. Läbi veebikursus, soorita testid ja saa sertifitseeritud K2 kinnitussüsteemide paigaldajaks!

Kontakt

Lisaküsimuste korral K2 Systems päikesepaneelide kinnituslahenduste kohta saate pöörduda Onnineni elektrivaldkonna spetsialistide poole [email protected] või [email protected]