ÕHK-ÕHK SOOJUSPUMP SISEOSA MSZ-FT25VGK-SC

Tootekood
CMK174
Tõhus ja võimas.
Kirigamine (MSZ-FH) õhksoojuspumbal on unikaalsed omadused, mis tagavad kodus mugava sisekliima. Kõrge efektiivsus tagab töötamise ka karmidel pakaselistel päevadel. Kirigamine sobib suurepäraselt põhjamaisele kliimale. Soojuspumbal on kõrge sesoonne soojustegur (SCOP4,9).
Loodud põhjamaisele kliimale. Kirigamine MSZ-FH on loodud ja testitud arvestades põhjamaiseid kliimaolusid. Soojuspump hoiab toa sooja ka külmimatel talveöödel. Rootsis on soojuspumba töötamist testitud ka välistemperatuuril -30 °C. Lisaks on uue funktsioonina kasutusel kütterežiim +10 °C, mida on eriti mugav rakendada suvilates või köetavates garaažides.
I-See sensor (Human sensor). Õhksoojuspump MSZ-FH on varustatud I-See sensoriga, mis võimaldab täielikult kontrollida soojuspumba tööd. Andur tuvastab inimese asukoha ruumis ja ka inimese viibimist ruumis. Vastavalt sellele suunab soojuspump õhuvoogu ruumis ning muudab kütmise/jahutamise temperatuuri. Andur on piisavalt tundlik eristamaks inimesi koduloomadest jt liikumistest ruumis. Hyper Heating küttetehnoloogia. Mitsubishi Electric inverterkompressor kohandab automaatselt oma võimsust vastavalt maja küttevajadusele. Küttetehnoloogia Hyper Heating kindlustab ühtlase küttevõimsuse välistemperatuurini -15 °C. Lisaks sellele garanteeritakse kütmine kuni -25 °C pakasega. Põhjamaades on soojuspumpa MSZ-FH edukalt testitud ka välistemperatuuril -30 °C.
Õhuvoolu jagamine.
Uus tehniline lahendus kaheosaline õhusuunaja juhib õhuvoolu vastavalt vajadusele soovitud suundades. See tagab ühtlasema soojuse jaotumise. Sõltuvalt soojuspumba sisemooduli asukohast ja kaheosalise õhusuunaja õigesti seadistamisel saab kütta samaaegselt isegi kahte korrust.
Tõhus õhupuhastus.
Lisaks headele kütteomadustele on soojuspumba sisemoodul varustatud ka Plasma Quad-filtrisüsteemiga, mis puhastab ruumiõhu tõhusalt tolmust ja ebasoovitavatest osakestest.
Human Sensor – tark andur. Human Sensor ehk inimese tuvastamise andur annab täieliku kontrolli soojuspumba funktsioonide üle. Andur näeb inimese asukohta ruumis ja suunab õhuvoolu vastavalt sellele. Üldjuhul suunatakse õhuvool inimestest eemale, kuid kuumal suvepäeval võib olla soov just inimeste suunas õhuvool suunata. Kui kedagi ruumis ei viibi, siis saab soojuspumba automaatselt seadistada temperatuuri langetama või tõstma kahe kraadi ulatuses. Esmapilgul väike muutus, mis aitab säästa pikas perspektiivis märkimisväärselt energiakulusid.
Tehnilised andmed:
Müratase20 dB
Küttevõimsus 1,0 - 6,6 kW
Jahutusvõimsus 0,8 - 4,0 kW
SCOP 4,9
Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine) A++ / A+++
Garanteeritud töötamine välistemperatuuril -25 °C

Toote andmed

Tehnilised näitajad

Jahutusvõimsus2.5 kW
Kaal10 kg
Kõrgus288 mm
Külmaaine tüüpR-32
Küttevõimsus3.2 kW
Laius838 mm
MudelÜhe poolitusega
Sügavus229 mm

Tootekoodid

SAPCMK174
PLCMSZ-FT25VGK-SC
EAN/GTIN8851492035115
Tootja tootekoodMSZ-FT25VGK
Tarnija tootekoodMSZ-FT25VGK-SC

Põhinäitajad

Pakendi mõõdud (P x L x K)340 x 940 x 290 mm
Maht92.684 l
Kaal12 kg
Ühiktk
Pakendi suurused1
Kogus pakendis
UNSPSC32000000
KaubamärkMITSUBISHI ELECTRIC

Seotud dokumendid (2)

Kataloogid ja tehniline dokumentatsioon