Onninen Baltikumi juhina ja Onninen Eesti tegevdirektorina alustab Kuuno Kirspuu

04.12.2023 11:00
Alates 1. jaanuarist 2024 on Onninen Baltikumi juhiks ja Onninen Eesti tegevdirektoriks nimetatud Kuuno Kirspuu.

„Minu jaoks on huvipakkuv väljakutse ning vastutus asuda juhtima Eesti suurimat tehnikatoodete hulgimüügiettevõtet hetkel, kui Eesti ehitusturg on olnud juba mitmendat kvartalit järjest langustrendis.

Samas, olles 16 aastat juhtinud Onninen Eesti müüki ning digiarendusi, on mul kindel teadmine, et meil on parimate oskustega inimesed ja see on meie suurim vara. Jätkame senist arengut ja see, et uus juht tuleb ettevõtte seest, näitab kontserni juhtkonna usaldust ning kinnitab, et oleme õigel teel.

Minu siiras tänu kuulub Onnineni teekonnal oldud aastatel otsesele juhile Peeter Mattile kogu pühendumuse ja pikaaegse panustamise eest Onnineni arendamisel ja juhtimisel üle Baltikumi.“ Kuuno Kirspuu siirdub sellele positsioonile Onninen Eesti müügidirektori ametikohalt.

Peeter Matt, kes on alates 2000. aastast olnud Onnineni Baltikumi juht ja Onninen Eesti tegevdirektor, lõpetab oma töö Onninenis 31. detsembril 2023.

„On hea meel anda teatepulk üle Kuuno Kirspuule. See tähistab uut ja põnevat peatükki AS Onnineni ajaloos, pühendumust kasvule ning innovatsioonile. Usun, et see muudatus toob kaasa mitmeid võimalusi nii ettevõttele kui ka partneritele.

Olen tänulik kõigile, kes on meid siiani toetanud ning soovin Kuunole edu ja jõudu tulevikuks!“