Onnineni logo täieneb – lisandub märk „K“

06.12.2023 10:00
Onninen ühines 2016. aastal ettevõtte müügi kaudu Põhja-Euroopa ühe suurima kaubandusfirma Kesko grupiga (K-grupp). Juunis 2024 täitub kaheksa aastat ühisest teekonnast Keskoga ning nüüdsest väljendame kuuluvust K-gruppi ka läbi "K" tähe lisandumise logole üle kogu Baltikumi. Uuendatud logole üleminek toimub järk-järgult.

Keskoga liitumise tulemusena on Onninen jätkanud oma klientide nõudluste täitmiseks orienteeritud tegevuste arendamist. Oleme oluliselt laiendanud oma tootevalikut ja pakume nüüd professionaalsetele klientidele valdkonna kõige laiemat kütte-, veevarustuse-,

ventilatsiooni-, jahutuse-, elektri ja tööstuskaupade valikut ühest kohast. Oleme samuti parandanud ostmise lihtsust erinevatel kanalitel – oleme hõlbustanud elektrooniliste müügikanalite kasutamist neile panustades ja Onninen Expressi kauplustevõrku jätkuvalt parendanud. Kuulumine K-gruppi tähendab, et jätkusuutlikkus ja K-grupi väärtuste järgimine on meile olulised. Lisandunud “K” märgiga soovime veelgi tugevamalt väljendada Onnineni vastutustundlikkust ja ettevõtlikkust.

Peame oluliseks, et koos meie klientide ja partneritega hoiame ühiskonna kriitiliselt vajalikke funktsioone ja toetame vastutustundlikke lahendusi näiteks kliimamuutuste leevendamiseks. Meilt saate edaspidigi professionaalidele suunatud tooteid valdkonna tuntud tootjatelt, asjatundliku müügiteeninduse Teie vajadustest lähtuvalt ja mitmekesised tarnevõimalused.

Onnineni veebipood on alati avatud ja läbi Express-esinduste ning Logistikakeskuse teenindame kliente üheksas punktis üle kogu Eesti.

Onninen tegutseb Baltikumis B2B sektoris. B2C sektoris tegutsevad Baltikumis K-grupi ettevõtted K-Rauta Eestis ja K Senukai Lätis ning Leedus.