Nüüd on võimalus tellida tarne DPD pakiautomaati!

16.05.2023 21:00
AS Onninen võttis alates maikuust kasutusele e-poes tarnelahenduse pakiautomaatidesse, kus koostööpartneriks on DPD Eesti AS.

DPD Eesti AS-il on kokku enam kui 260 pakiautomaati üle kogu Eesti ja nende lähenemine viimase miili teenustele haakub hästi ka K-kontserni kestlikkuse strateegiaga, kus kestlik lähenemine aitab meil tegutseda kliima ja elurikkuse heaks. Soovime Onninenis ka K-kontsernis keskenduda keskkonnamõju vähendamisele ning võimalustele olla sotsiaalselt vastutustundlik.

K-kontserni eesmärk on saada süsinikuneutraalseks 2025.aastaks ja tagada, et meie tegevus ja transport on heitevabad 2030. aastaks. Me toetame postiivseid muutusi ja elurikkust kogu väärtusahelas ja tahame luua pikaajalist väärtust, muutes kestlikkuse oma tegevuse lahutamatuks osaks. Kestliku mõtteviisiga hoolitseme keskkonna ja inimeste eest.

DPD pakiautomaatide lahenduse kasutuselevõtuga võimaldame oma klientidel teha kestlikke valikuid, võtame ühiselt vastutuse ja hoolime meie keskkonnast vähendades CO2 emissiooni ühe paki kohta. Meie partnerist logistikaettevõte on võtnud selge suuna vähesaastavate transpordilahenduste kasutamisele, neil on juba praegu 23 rohesõidukit ja eesmärgiks on 2025. aastaks toimetada Eesti suurlinnades pakid kohale rohesõidukitega.

Koostöös DPD Eestiga saame meie klientidele pakkuda juba täna süsinikuneutraalset pakivedu ilma selle eest lisatasu küsimata.

1-2-3 ja valmis!

1 - Kui oled Onnineni e-poes ostu sooritamas, siis vali ostukorvis tellimust vormistades tarneviisiks „Lähim pakiautomaat“.

2 – Sisesta asukoha postiindeks kus soovid paki kätte saada.

3 – Vali lähim pakiautomaat soovitud asukohas ja liigu edasi tellimust kinnitama.

pilt: pakiautomaadi tarne