Valikusse on lisandunud uued EnergySave õhk-vesi soojuspumbad!

27.09.2022 22:00
Meie tootevalikusse on nüüdsest lisandunud spetsiaalselt Põhjamaade kliimasse loodud ökonoomsed ja tõhusad A + +/+ + + energiaklassis EnergySave Nordic Plus Tank V7 NPT õhk-vesi soojuspumbad.

• Kasutajasõbralik puutetundlik ekraan.
• Wi-Fi vahendusel arvutist või nutiseadmest kaugjuhitav.
• Kaks temperatuurivahemiku seadistust.
• Automaatne taaskäivitus voolukatkestuse korral.
• Tõhus kuni -25°C välisõhu temperatuuri korral.
• Nano-kattega aurusti.

Kasutab välisõhu soojusenergiat kütmiseks, jahutamiseks ja vee soojendamiseks

Välisõhu energiat kasutades saate vähendada elektriarveid keskkonnasõbralikul viisil, luues samal ajal kodus mugava keskkonna. NPT V7 sobib olemasoleva soojusallika asendamiseks või uue kütteseadmena. Stiilse kujundusega seade sobib kõikidesse tänapäevastesse kodudesse ja tänu seadme ülaosas asuvatele ühenduspunktidele on kõik ühendused hõlpsasti ligipääsetavad.

Tagab maksimaalse energiasäästu ja vaikse töö

Komponendid juhtivatelt tarnijatelt ja nutijuhtimine võimaldab suurt energiasäästu ja vaikset tööd. Kõik NPT-V7- seeria tooted on energiaklassis A + +/+ + +.

Loodud Põhjamaade kliimasse

NPT V7 kasutab jagatud süsteemi, mis tähendab, et soojusvahetus hoonete küttesüsteemiga toimub siseruumides ja välitingimustes ringleb ainult külmutusagent. See on külmas kliimas tõhus ja usaldusväärne lahendus. Automaatne ja iseõppiv sulatusfunktsioon koos nano-kattega aurustiga vähendab sulatusaega ja suurendab efektiivsust.

PILT: EnergySave uudise sisupilt

Juhi küttesüsteemi ise

NPT V7 soojuspump on juhitav lokaalselt puutetundlikust ekraanist ning kaugelt arvuti või nutiseadme abil. Kõik vajalikud seadistused tõhusaks ja probleemivabaks tööks saab teha uuel kasutajasõbralikul puutetundlikul ekraanil.

Kahe tsooni kütte- ja jahutuskõverad

NPT V7 kasutab muutuvat veetemperatuuri seadistust (soojuskõverat), et sisetemperatuur oleks sõltumata välitemperatuurist püsiv. Kui välitemperatuur langeb, tõstab soojuspump vee temperatuuri küttesüsteemis ja vastupidi, kui välitemperatuur tõuseb. See funktsioon toimib ka jahutamisel. Kuna eri küttesüsteemid vajavad eri temperatuure (nt põrandaküte ja radiaatorid) võimaldab NPT V7 määrata kaks eri küttekõverat, kui Teie kodus on kõrge ja madala temperatuuriga küttesüsteemi kombinatsioon või erinevad temperatuuritsoonid. Seadmega on kaasas kõik vajalikud temperatuuriandurid. Küttekõver töötab kuni 75 kraadile seadistatud temperatuuril (nõuab täiendavat kõrge temperatuuri allikat).

250-liitrine kuumaveepaak

Sisseehitatud paak vee soojendamiseks on 250-liitrine. Temperatuuri langedes muudab soojuspump tööseisu ja alustab kuuma vee tootmist. Kui on vaja täiendavat võimsust, kasutatakse varuks sisseehitatud elektriküttekehasid.

Paisupaak ja varundus

NPT V7’l on sisseehitatud 12-liitrine paisupaak ja elektriline kütteseade. Elektriküttekeha juhib soojuspump ning see lülitub automaatselt sisse, kui soojuspumba võimsus on külmematel päevadel liiga madal. Varundussignaali saab kasutada ka teiste kütteallikate, näiteks gaasikatelde, õlipõletite jne juhtimiseks.

Tutvu EnergySave tootevalikuga siin