Dimplex

PILT: DIMPLEX

LIA soojuspumbasüsteem on optimaalselt kohandatud energiasäästlikuks kütmiseks, jahutamiseks ja tarbevee soojendamiseks nii uusehitiste kui ka renoveerimisprojektide korral. Tulevikuootustele vastava külmaaine ja nutika tööpõhimõttega tagab see ühe- või kahepereelamu jaoks säästva ja uudse lahenduse.

LIA on kaheosaline õhk-vesi soojuspumbasüsteem, mille inverterjuhtimine võimaldab hoone tegelikku kütmist, jahutamist ja tarbevee soojendamist nutikalt reguleerida, nii et suure kasuteguri ja jõudlusega küte on tagatud –25 °C välistemperatuurini.

Keskkonnaohutu külmaaine R32 vähendab hoone CO2 jalajälge ja tagab õigusnormide täitmise. Välisüksus avaldab muljet ruumisäästliku tumehalli korpusega. 60 x 60 cm kompaktne siseüksus täidab kütte- ja jahutusfunktsiooni ning selles on olemas ka 200 l tarbeveeboiler ja kõik vajalikud veesüsteemi komponendid, mistõttu on seadet lihtne ühendada ja see on kohe kasutusvalmis. Valida saab ka 300-liitrise tarbeveeboileriga siseüksuse või seinale paigaldatava Hydroboxi, mida on võimalik paindlikult kombineerida välise boileriga.

Juhtimiseks saab kasutada Dimplexi puuteekraani, mis on siseüksusesse sisse ehitatud.

Hoone erinevate nõuete ja suuruste tarbeks on võimalik valida kolme võimsusklassi vahel: 6 kW, 10 kW ja 14 kW.

Dimplex soojuspumpade paigaldajad Eestis:

Põhja-Eesti
Ecomont OÜ
50 41 001

Lääne-Eesti
Redesmar OÜ
56 607 061

Lõuna-Eesti
Kliimalahendus OÜ
53 229 585