Suurim valik Milwaukee profitööriistu

Milwaukee jaoks tähendab vastupidavus palju enamat kui üksnes loosungit. See on lubadus pakkuda oma ala asjatundjatele parimat, millega saab töö tehtud paremini, kiiremini, usaldusväärsemalt ja ohutumalt.

Tänu M12™ ja M18™ akusüsteemidele saab profikasutaja kõik oma tööd muuta täielikult akupõhiseks.

SUURIM VALIK MILWAUKEE PROFITÖÖRIISTU EESTIS!

Onnineni e-poes leiad parima valiku Milwaukee akutööriistu torutööde, elektritööde ja üldotstarbeliste tööde spetsialistile.

Lisaks ka kõik professionaalile vajaminevad tarvikud, isikukaitsevahendid ja muud seadmed.

Pilt:Milwaukee torutööriistadpilt: Milwaukee elektritööriistadpilt: Milwaukee muud tööriistad

Akutööriistade süsteem M12

pilt: milwaukee M12fuel riba

Akutööriistade süsteem MILWAUKEE® M12™ tagab tööstusharu parima vastupidavuse ja võimsuse ning süsteemi kuuluvate seadmete kompaktsus teeb kitsaste töötingimuste korral konkurentide seadmetele silmad ette.

Süsteemi M12™ tooted on mõeldud professionaalidele ja nende puhul on tagatud hea vastupidavus, mida kasutajad on juba harjunud MILWAUKEE® toodetelt eeldama: nad peavad vastu ka kõige raskemates tööobjekti tingimustes. M12 FUEL™ pakub parimat jõudlust kompaktses korpuses ning sisaldab kolme MILWAUKEE® ainuomast uuendust, milleks on: harjadeta mootor POWERSTATE™, aku REDLITHIUM™ ning nutikas riist- ja tarkvara REDLINK PLUS™.

Akusüsteem M12™ pakub enam kui 75 ainulaadset väikesemõõdulist tööriistalahendust vähetõhusate käsitööriistade asendamiseks.

Akutööriistade süsteem M18

pilt: Milwaukee M18 fuel riba

OMA KLASSI KÕIGE VÕIMSAMAD 18V AKUTÖÖRIISTAD

Akutööriistade süsteem MILWAUKEE® M18™ esindab profiklassi võimsuse, kerge kaalu, erakordse jõudluse ja suurepärase ergonoomika parimat sünergiat. Süsteemi M18™ tooted on mõeldud professionaalidele ja nende puhul on tagatud hea vastupidavus: need peavad vastu ka kõige raskemates tööobjekti tingimustes.

Milwaukee akusüsteem M18™ sisaldab üle 145 tulemustele orienteeritud tööriistalahenduse raskete tööde tegemiseks.

One Key inventarihaldussüsteem

Ühtne ja turvaline halduskeskkond kõikide tööriistade jaoks. ONEKEY võimaldab jälgida ja hallata tööriistu nii arvutis kui ka nutiseadmes kõikjalt, kus on internetiühendus.

Jälgi tööriistade asukohta, nende kasutamist (ja kasutamisajalugu), hooldusajalugu ning saa ajakohaseid hooldusteateid ja meeldetuletusi.

Vaata lähemalt praktilisest webinarist:

MILWAUKEE®, MILWAUKEE LOGO ja MILWAUKEE HEAVY DUTY CENTRE on Techtronic Cordless GP kaubamärgid.