Milwaukee hoiustamissüsteemide valik

Populaarsemad tooted

PACKOUT™ hoiustamissüsteem

MILWAUKEE® moodulhoiusüsteem PACKOUT™ viib eri tegevusalade tööriistade teisaldamise, korrastamise ja hoiustamise uuele tasemele. Selle modulaarne hoiustamissüsteem annab Teile võimaluse oma hoiuruumi täielikult kohandada vastavalt Teie vajadustele.

Terasest hoiustamissüsteemid

Terasest hoiusüsteemide tootevalik on loodud autode hoolduse ja remondiga seotud tegevusalade vajadusi ja nõudeid silmas pidades ning pakub mitmekülgseid, mobiilseid ja vastupidavaid hoiulahendusi.

30- ja 46-tollistel terasest hoiukappidel ja 40-tollistel terasest tööriistakärudel on tööstusklassi rattad, mahukas hoiuruum ja sisseehitatud toitekeskus.

  • 45 kg koormustaluvusega sujuvalt sulguvad sahtlid
  • sisseehitatud toiteallikaga seadmete laadimiseks
  • vastupidav metallist konstruktsioon

Seljakotid ja pehmed tööriistakotid

Milwaukee vastupidavate töörihmade, kottide ja seljakottide valikus on lai valik erinevas mõõdus, erineva mahuga ja erinevate tööriistade transportimiseks mõeldud varustust.

Milwaukee pehmed tööriistakotid ja seljakotid on valmistatud 1680D ballistilisest nailonist ja loodud kvaliteeti silmas pidades. Kottidel on sisseehitatud tugev alus, mis võimaldab neil püstises asendis seista ka siis, kui need on täielikult täis pakitud. Igal kotil on vööaasad ja seda saab hõlpsasti tööriistavöö küljes kanda.

Heavy Duty tööriistakohvrid

Vastupidavad Milwaukee Heavy Duty tööriistakohvrid ja sisud.