AUGUFREESIDE KOMPLEKT MILWAUKEE 13-OSALINE

Tootekood
CZD608
Eesrindlik tehnoloogia tagab maksimaalse tootlikkuse.
Hamba disain - 3,5 hammast tollise hamba kohta, positiivne 10° hamba nurk annab järgmised eelised: - kiirem ja agressiivsem lõikamine. - parem kuumuse hajumine lõikamise ajal tagab, et hambad jäävad pikemaks ajaks teravaks. - sügavamad kõverad tagavad tõhusama laastude eemaldamise, vältides ummistumist ja kuumuse kogunemist. - Spetsiaalse kujuga hambanurgal on väiksem kalduvus õhemate materjalide külge kinni jääda. - hambad on alternatiivsed/külgmised, et minimeerida sidumist ja hõõrdumist. - Nõuab väiksemat etteanderõhku - See saavutatakse agressiivse hammaste geomeetria ja hea laastu kliirensi kombinatsiooniga, mille tulemusena on puurimisel vaja vähem jõudu
Hammaste materjal - Augusae hammaste valmistamiseks kasutatakse Matrix II tüüpi erikvaliteediga kiirlõiketerast. Matrix II teras sisaldab 8% koobaltit, mis võimaldab hammastel säilitada originaalse kõvaduse isegi metalli lõikamisel tekkivate kõrgete töötemperatuuride korral. - Bimetallist konstruktsioon: kiirlõiketerasest hambad kinnitatakse laserkeevituse teel kõrglegeerterasest kere külge. Seejärel toimub hammaste vaakumkarastamine kõvaduseni 65 HRC temperatuuril 600 °C, et tagada maksimaalne vastupidavus ja tööiga. - Tänu Matrix II materjali kõrgele kulumiskindlusele sobivad need augusaed ideaalselt raskesti lõigatavate ja kõvade materjalide, nagu roostevaba teras ja happekindlad terased, aga ka pehmemate materjalide, nagu puit, lõikamiseks.
Augusae kere - 1,27 mm paksune terasest augusae kere on jäik, et säilitada oma kuju, kuid ühtlasi ka elastne. - Efektiivne saagimissügavus on 41 mm.
Tagaseina konstruktsioon - Tagaseinad valmistatakse paksust terasest, seega augud ei suurene aja jooksul. Paksud tagaseinad lisavad tugevust ja jäikust, minimeerides vibratsiooni. - 4 kaasaveopadruni tihvti auku, et võlli hõlpsasti paigutada. - Perfektselt valmistatud ümmargune tagasein, mis on eriti tähtis suure läbimõõduga augusaagide puhul.
Diagonaalsed pilud aitavad südamikku eemaldada ja väljutada.
Kasutamine - Ülikvaliteetsed tootmistehnoloogiad tagavad suure pöörlemistäpsuse, seetõttu sobivad need augusaed kasutamiseks nii käsipuuride kui vertikaalpuurpinkidega (ainult käsitsi etteandmisega).
Kvaliteetne augusaagide valik on täiuslik lahendus igat tüüpi materjalide lõikamiseks: - Teras tõmbetugevusega kuni 1000 N/mm² - Roostevaba teras ja happekindel teras - Mitteraudmetallid - Malm - Alumiinium - Puit - MDF-plaat - Kuivkrohviplaat - Mitmekihilised materjalid - PVC.

Toote andmed

Tehnilised näitajad

Tööriistade arv kokku13
PakendPlastkarp

Tootekoodid

SAPCZD608
PLC4932472237
EAN/GTIN4058546326333
Tootja tootekood4932472237
Tarnija tootekood4932472237

Põhinäitajad

Mõõdud420 x 250 x 125 mm
Maht13.125 l
Kaal3.234 kg
Ühikpakk
Pakendi suurused1 / 72
Kogus pakendis
UNSPSC27112826
KaubamärkMILWAUKEE

Seotud dokumendid (1)

Lingid