PUURIDE KOMPLEKT MILWAUKEE

Tootekood
CHE348
Astmelised trellid sobivad järgmiste materjalide puurimiseks: - must- ja värvilised lehtmetallid, profiilid ja torud. - vask, messing ja alumiinium. - roostevaba teras. - plastid. - materjali max paksus 4 mm. - parima kasutusea tagamiseks soovitame kasutada jahutusvedelikku.
Valdkonnad: - elekter: paneelide ja kappide puurimine kaablitihendi paigaldamiseks. - torustik / HVAC: juurdepääsuavad torustikule ja paigaldusele. - metallitöö / tootmine: erinevad suurused ja augu suurendamine. - autotööstus: kaablipaigalduse avad (mobiiltelefonid, antennid, elektrijuhtmete ümbersuunamine). - hooldus ja remont: erinevate rakendused, suurused ja avade suurendamine.
Astmeliste puuride eelised võrreldes tavaliste puuritegadega: - 1 puur mitmes suuruses puurimiseks - tehke rohkem, kandke vähem! - parim viis olemasolevate aukude laiendamiseks. - vastupidavamad kui spiraalpuurid, paks südamik takistab purunemist. - täpsem ja vähem kõndimist, tipp algab kontaktiga. - puhtad puruvabad augud, vaja läheb vähem hõõrdumist. - puurib plasti lõhkumata või pragusid tekitamata.
Alguspunkti puurimine, puurimine, kidade eemaldamine — kõik ühekorraga.
Kiire löögiga ots RAPID STRIKE TIP parandab tsentreerimist: vähem libisemist ja kiirem puurimine ilma auku ette löömata või puurimata.
Otsa ja astmete spetsiaalne kuju takistab kinnikiilumist: väiksem puuri kinnijäämise oht kiire akutrelliga kasutamisel; takistab ka puuritava materjali deformeerumist.
Kahe lihvteritatud lõiketera optimeeritud kuju tagab 2x kiirema ja sujuvama lõikamise.
Valmistatud spetsiaalsest terasesulamist, mille must oksiidkate tagab 4x pikema kasutusea.
Optimeeritud kasutamiseks kiirete akutrellidega.
Laseriga graveeritud suurusemärgistus tagab parima pikaajalise nähtavuse.
Iga aste on lihvitud reljeefis, et võimaldada automaatset puurimist ja kidade eemaldamist.
3 tasapinnaga turvaline kinnitus takistab astmelise puuri libisemist padrunis ja tagab jõumomendi maksimaalse ülekandmise.

Toote andmed

Tehnilised näitajad

Betoonipuuride arv0
Plastipuuride arv2
Terasepuuride arv10
Tööriistade arv kokku10
KinnitussüsteemKuuskanthoidik

Tootekoodid

SAPCHE348
PLC48899350
EAN/GTIN045242538836
Tootja tootekood48899350
Tarnija tootekood48899350

Põhinäitajad

Mõõdud225 x 200 x 44 mm
Maht1.98 l
Kaal0.28 kg
Ühiktk
Pakendi suurused1 / 20
Kogus pakendis
UNSPSC27112841
KaubamärkMILWAUKEE

Seotud dokumendid (2)