Onnineni e-poe KAARDIMAKSE - kiire ja mugav lahendus meie klientidele!

31.01.2021 22:00
Maksekaardiga tasumine on uus võimalus Onnineni e-poes. Võimalus, mis hoiab kokku profikliendi aega ja on mugav ning turvaline kasutada.

Alates 1. veebruarist oleme Onnineni e-poodi lisanud KAARDIMAKSE rakenduse.

KAARDIMAKSE ONNINENI E-POES:

  • Võimaldab osta ettemaksuklientidel
  • On aktiveeritud kõikide kasutajate jaoks.
  • Hea alternatiiv ka krediidikliendile juhul, kui krediidilimiit saab ootamatult ületatud või tekib soov kauba eest koheselt tasuda.
  • Vastavuses Euroopa makseteenuste direktiivi tugeva autentimise nõuetega

Kaardimakse tuleb kinnitada kaardiomaniku netipangas. Maksekaartidena saab kasutada Visa ja __Mastercard__´i , deebet- ja krediitkaarti.

E-poes kaardiga makstes

Maskeviis määra tellimuse kinnitamise 2. etapis, milleks on "Makse- ja tarneviis";

  • Ettemaksukliendile on makseviisina aktiveeritud ainult "Kaardimakse".

  • Krediidikliendile on vaikimisi makseviisina seatud "Tasumine arve alusel". Soovi korral on võimalik makseviisi muuta ja valida "Kaardimakse".

2021-sisupildid-tarne-ja makseviis-1

E-poest saavad osta kõik

E-poest saavad osta kõik Onnineni kliendid, kellel on e-poe kasutajakonto. Kasutajakonto aktiveeritakse ettevõtte poolt volitatud isikutele ning ettevõtte juhatuse liikmetele.

Kasutajakonto loomiseks tuleb täita registreerimisankeet. Peale taotluse aktiveerimist saadetakse kasutajatunnus koos edasise infoga Teie e-posti aadressile.

E-poe kampaania "Maksa kaardiga!"

Kampaania „Maksa kaardiga!“ kestab 1.03. kuni 30.06.2021. Peaauhinnaks on mobiiltelefon Samsung Galaxy S21+ 256 GB 5G must. Lisaauhindadeks 10 TK Onnineni logoga seljakotti.

Auhinnad loositakse välja 03.07.2010

Kampaanias osalevad kõik e-poest kaardimaksega sooritatud ostud kampaaniaperioodi jooksul. Kampaaniatoodeteks on kõik e-poe kaardimaksega saadaval olevad tooted.

Tutvu kampaania reeglitega SIIT

Küsimuste korral ning tagasiside andmiseks pöörduge meie e-poe klienditoe poole: [email protected] või +372 610 5550. Klienditugi vastab kõnedele ja e-mailidele E-R 8:00 – 17:00.

Mugavat ja turvalist ostlemist Onnineni e-poes!