Mobiilirakendus- SKÄNNER!

24.08.2020 21:00
Onninen on loonud ehitusprofile abivahendi, mis võimaldab kiiresti meie esinduste laiast kaubavalikust sobivaim toode leida, pakkudes hetkega ülevaadet kogu tooteinfost!

Meil on rõõm tutvustada mobiilirakendust - SKÄNNER. Skänner võimaldab igal Onninen Expressi külastajal oma isikliku mobiiltelefoniga riiulis oleva toote kohta infot lugeda.

Skaneerides riiulisildil olevat triipkoodi, kuvatakse Teile hetkega tootepilt koos põhjalike tootetehniliste andmete, sertifikaatide ja muu dokumentatsiooniga. Skänneri funktsiooni saab kasutada igaüks, sest toimib ka e-poodi registreerimata.

E-poodi registreerunud kliendile avaneb veelgi põhjalikum vaade. Lisaks eelnevale saab tema jaoks nähtavaks ka kliendikohane hind, info kauba saadavuse kohta ning seotud tooted. Sealsamas saab klient koostada ostunimekirja või lisada tooteid ostukorvi, et need siis läbi e-poe otse objektile tellida.

Skänneri aktiveerimiseks on vaja mobiili või tahvelarvuti kaudu

  1. siseneda e-poe avalehele

  2. vajutada toote otsinguväljal oleval skänneri ikoonil skänner 2

  3. anda luba rakendusele seadme kaamera kasutamiseks ja juba ongi valmisolek triipkoodi lugemiseks.

Vaata ka tutvustavat filmilõiku:

Soovime, et uus rakendus pakub Teie ettevõttele olulist väärtus, olles abiks töötajaile kiirete ja kindlate ostuotsustele sooritamisel.

SUURIM VÕIT ON AJAVÕIT!