Tagasivaade Profipäevadele ja Energiapäevale

22.09.2022 22:00

Eelmisel nädalal toimusid Onnineni selle aasta suurüritused - Profipäevad ja Energiapäev. Profipäevade minimessid, millest võtsid osa üle 40 koostööpartneri, toimusid nii Tallinnas kui ka Tartus ja neid sai jälgida selleks spetsiaalselt üles seatud lounge'idest meie esindustes üle Eesti. Lisaks tootjate lahendustega tutvumisele messialal leidsid aset ka mitmed erialased ja harivad koolitused.

TalTech Mektorys toimunud Energiapäeval olid paneeldiskussioonides fookuses rohepöörde ja jätkusuutlikkusega seotud energiateemad. Tänu tipptasemel paneelis osalejatele ja publiku aktiivsele osavõtule saime kõik pildi selgemaks juba olemasolevatest ja lähitulevikus saabuvatest roheenergia lahendustest, elektriautode laadimisvõrgustiku hetkeolukorrast, kitsaskohtadest ja tulevikuperspektiividest ning soojuspumpade ja külmalahenduste seisust Eestis ja lähiriikides. Lisaks praktilisema poole pealt tutvustasid mitmed tootjad töötubades ja messi alal kogu päeva vältel koostöös Onnineniga pakutavaid lahendusi kütte, jahutuse, ventilatsiooni, autolaadijate ja päikeseenergia valdkondades.

Profipäevade raames loosisime nii Tallinnas kui ka Tartus ürituste lõpus külastajate vahel välja auhinnad: VETO PRO PAC tööriistakotid ja Milwaukee raadiod. Tööriistakotid võitsid Tartus Urmo Aare ja Viktor Sergejenko; Tallinnas Arvet Hannus ja Sten Maripuu. Milwaukee raadiod võitsid Tartus Raol Ranik ja Andrei Dubinin; Tallinnas Sergei Gratsjov ja Martin Tulper.

Profipäevade kampaania peaauhinnaks olid tipptasemel elektritõukerattad, mille loosisime välja nädala jooksul kampaaniatooteid vähemalt 500€ eest ostnud ettevõtete vahel neljas piirkonnas üle Eesti.
Loosimise võitsid Het OÜ, HRT Vent OÜ, Motore OÜ ja KÜ Toome Pst 8.
Õnnitleme kõiki loosimiste võitjaid!

Täname kõiki Profipäevadel ja Energiapäeval kaasa löönud ettevõtteid ja paneeldiskussioonides osalejaid ning kõiki, kes panustasid nende ürituste õnnestumisse!

Energiapäeval toimunud paneeldiskussioonid ja valitud töötoad on järelvaadatavad Onnineni Youtube kanalis.

Kohtumiseni juba järgmisel korral!