Oleme Teie jaoks teenindusvalmis ka piirangute ajal!

09.03.2021 22:00
Seoses Valitsuse korraldusega ja kehtestatud piirangutega ajavahemikus 11.märtsist kuni 11.aprillini teenindame Teid järgnevalt:

EXPRESSID

Kõik meie Expressid üle Eesti on teenindusvalmis ja toimub kontaktivaba teenindus samadel lahtiolekuaegadel, piiratud on sissepääs ruumidesse. Expressides võtame tellimusi vastu kõikidest kontaktivabadest kanalitest:

 • TELEFONI TEEL
  Teie igapäevased ostud ja tellimused võtame vastu telefoni teel, selleks võtke ühendust endale sobiliku Expressiga.

 • E-POE VAHENDUSEL

Vaba krediidilimiidiga krediidikliendid, kes tellivad e-poest tööpäeviti ajavahemikul 7:00-14:00 ning valivad tarneviisiks "Click & Collect (Expressi kiirtellimus)" komplekteeritakse ja väljastatakse tellitud kaup valitud Expressist juba samal päeval (hiljemalt 2 tunni jooksul) kontaktivabalt. Peale komplekteerimist võtame Teiega ühendust ja oma tellimuse saate kätte Expresside lahtiolekuaegadel. Lahtiolekuaegade kohta saate infot SIIT
NB! Veendu, et Sinu ettevõttes on vajalikud Onnineni e-poe kasutajakontod kiirtellimuse kasutamiseks ja aja säästmiseks olemas!

 • KODULEHE KAUDU

Täites digitaalse tellimuse vormi ning märkides ära kauba väljastamiseks Teile sobilik Express. Võtame Teiega pärast kauba komplekteerimist ühendust telefoni teel ning kaup väljastatakse Teie soovitud Expressist kontaktivabalt.

 • E-KIRJA TEEL

Saates endale sobilikku Expressi e-kirja ostu ja tellimuse sooviga, märkige oma telefoni number ning pärast kauba komplekteerimist võtame Teiega ühendust telefoni teel.

 • Kohapeale tulles oleme Expresside välisustelele pannud teenindava personali telefoninumbrid, millele helistades saate edastada oma tellimuse. Seejärel teie tellimus komplekteeritakse ning väljastatakse samast Expressist kontaktivabalt.

 • Sularahas maksimine on peatatud, tasuda saab kohapeal pangakaardiga

E-POOD (avatud 24/7)

 • Meie e-poes saate kiire ülevaate toodetest ja kogustest (sh. Expressides)

 • Vaba krediidilimiidiga krediidikliendid, kes tellivad e-poest tööpäeviti ajavahemikul 7:00-14:00 ning valivad tarneviisiks "Click & Collect (Expressi kiirtellimus)" komplekteeritakse ja väljastatakse tellitud kaup valitud Expressist juba samal päeval (hiljemalt 2 tunni jooksul) kontaktivabalt. Peale komplekteerimist võtame Teiega ühendust ja oma tellimuse saate kätte Expresside lahtiolekuaegadel. Lahtiolekuaegade kohta saate infot SIIT

NB! Veendu, et Sinu ettevõttes on vajalikud Onnineni e-poe kasutajakontod kiirtellimuse kasutamiseks ja aja säästmiseks olemas!

 • Valides tarneviisiks „Tulen Expressi järele“ ja tellides ajavahemikul 7:00-16:00 saate tooted tellida e-poest kauba väljastusega valitud Expressist järgmiseks tööpäevaks. NB! Oma tellimuse saate kätte Expresside lahtiolekuaegadel. Lahtiolekuaegade kohta saate infot SIIT

 • Märkides kauba kättesaamise kohaks__ Jüri Logistikakeskuse__ ja__ tellides tööpäeviti ajavahemikul 6:00 – 14:00__, on Teil võimalik kaup kätte saada samal päeval kahe tunni pärast

 • E-poest saate kaupa tellida järgmiseks tööpäevaks Onnineni transpordiga ehitusobjektile üle mandri Eesti, saartele kokkuleppel.

PROJEKTIMÜÜK

Meie projektimüügi meeskond on Teid teenindamas igal tööpäeval 8:00 – 17:00. Ühendust saate nendega nii telefoni kui ka e-posti teel. Kontaktid on leitavad SIIT. Lisaks on võimalik tellimus või ostusoov saata e-kirja teel projektimüügi üldkontaktidele:

TÄIENDAV INFO

Täiendava info saamiseks saate pöörduda meie klienditoe poole e-kirja teel [email protected] või helistades +372 610 5550

Tervis ja turvalisus on meie jaoks oluline!
Hoidkem distantsi ja juhindugem 2+2 reeglist ka õuetingimustes!

Teie Onninen