Ventilatsiooni tooted

Onnineni eesmärk on pakkuda ventilatsiooni lahendusi, millega on võimalik tagada hoonetes hea siseõhu kvaliteet, sest just ventilatsioon määrab paljuski hea sisekliima, mis omakorda kindlustab mugavustunde ja soodustab tööjõudlust.

Onninen on pakkunud ventilatsioonimaterjale ja terviklahendusi Eestis juba aastast 1993. Lisaks igapäevastele materjalidele nagu torustik, isolatsioon, ventilaatorid, plafoonid ja ventilatsiooniagregaadid jne. on meil pakkuda ka mitmesuguseid terviklahendusi suurköökide ventilatsioonilagedest kuni haiglate operatsioonisaalide ventilatsioonini. Allpool leiate lingid, millelt saate täpsemalt infot erinevate toodete ja lahenduste kohta.

Oma tarnijaid ja tooteid valides tahame olla kindlad, et seadmed ja materjalid sobiksid meie põhjamaisesse kliimasse. Sellepärast leiate meie valikust palju tooteid, mis on valmistatud just Eestis, Soomes, Rootsis ja Norras.

Kuna ventilatsioonisüsteemides on väga palju projektikohaseid erilahendusi, siis Onninenil on ventilatsiooni projektimeeskond, kes aitab Teile leida kvaliteetseima lahenduse, just täpselt nii nagu Teile vaja on.

Ventilatsiooni valdkonna tooteinfo, tootetutvustusvideod ja -koolitused