Onninen kliendiajakiri 2/2021

11.05.2021 21:00
Peateema - robotiseerimine ja targad seadmed
  • EESTI ETTEVÕTE CLEVERON JUHIB GLOBAALSET KAUBANDUSREVOLUTSIOONI

Kui olete viimase kaheksa kuu jooksul Viljandit väisanud, siis on suur tõenäosus, et nägite linna peal täiesti isenäolist väikest liikluses ringi vuravat robotkullerit. Jah, mobiilsed lahendused on pakiveo tulevik. See pakub efektiivseid ja loodussäästlikke lahendusi pakimahtude liigutamiseks kaupmehe ja kliendi vahel.

  • IGA UUENDUS LOGISTIKAS VÄHENDAB INIMSEKKUMIST

See muutus hüüdis tulles. Kaubatranspordi ja logistika valdkond pole juba tükk aega turskete tunkedes tõstja-poiste äri. Suure osa tööst teevad ära infosüsteemid, mis juhivad skannereid, sorteerimisliine ja kaubalifte. Kui kaugel oleme täielikust robotiseerimisest?

  • HÜBRIIDLAHENDUS PÄIKESEELEKTRIJAAMA OMANIKELE

Akupankade rakendamine päikeseelektrijaamades võimaldab kasutada ära rohkem päeval toodetud energiat kohapeal ka siis, kui seda tarbitakse hoopis õhtusel ajal. See suurendab oluliselt omatarbimise määra ning aitab hajutada koormust elektrivõrkudele.

  • HEA VANNITUBA ALGAB LÄBIMÕELDUD PROJEKTIST

Eramu vannituba või avaliku objekti pesuruumid mõjuvad kui visiitkaart.
Kui jätta see osa objektist viimasele kohale, võib lõpuks olla lõhkise küna ees – investeering osutub arvatust suuremaks ja korralikuks lahenduseks raha ei jätku. Seega annabki vannitoa sisustus kõige paremini aimu objekti kui terviku kvaliteedist.

  • UUDNE KÜLMASÜSTEEM WATERLOOP

Pärnu Ülejõe Mini-Rimi kauplusel on üks omapära, mida ostjad ei märkagi, kuid mis ometigi teeb selle poe tehnoloogilises plaanis Eestis väga eriliseks. Nimelt on kaupluse külmikud ühendatud küttesüsteemiga, nii et kogu külmatootmisel tekkiv
jääksoojus kasutatakse tõhusalt ära.

  • JAHUTUSTORUD, MIS KESTAVAD

Torustiku pinnal roostetamist põhjustav vesi on varem valmistanud jahutussüteemide paigaldajatele peavalu, kuid lihtsasti paigaldatavad Raccorderie
Metalliche torud jätavad selle mure igaveseks minevikku.

  • KUIDAS HOIDA KLASSIRUUMI ÕHK VÄRSKE JA VIIRUSEVABA

Spetsialist: õhukvaliteedi mõõtmine pole piisav, tarvis on tõhusat õhuvahetust.

Loe meie ajakirja --> Onninen uudised 2/2021