Jahutuse ja külma tooted

15.06.2020 21:00
Tere tulemast Onnineni külma ja jahutuse toodete lehele.

Siit leiate kõikvõimalikku infot meie pakutavate toodete ja lahenduste kohta.

Onnineni laovalikust on võimalik leida laia valikut külma ja jahutuse süsteemi ehitamiseks vajaminevatest materjalidest vasktorudest kuni seadmeteni.

Meil on ambitsioon, mille nimel pingutame iga päev – on olla parima laovalikuga külmatoodete pakkuja. Üks samm selle ambitsiooni täitumise suunas on koostöö mitme rahvusvahelise suurettevõttega nagu näiteks Rivacold, Emerson ning Danfoss. Emersoni Alco Controlsi külmasüsteemide komponendid, Copelandi kompressorid ja Dixelli automaatika on tuntud ja hinnatud kaubamärgid üle maailma.

Vasktorustikust on meil valikus nii 40 bar, 80 bar kui ka 120bar rõhuklassiga tooted ja lisaks klassikalistele joodetavatele liitmikele on pakkuda ka ainulaadne MaxiPro pressliitmika lahendus. MaxiPro külmaainetorustiku liitmikud hoiavad kokku teie aega ja on ka ohutumad paigaldamisel, kuna ei vaja jootmist. Kogu torustikule on meil pakkuda ka mitme erineva tootja jahutuse ja külmasüsteemidele sobivat isolatsiooni.
Kuna külma ja jahutussüsteemides on väga palju projektikohaseid erilahendusi, siis Onninenil on projektimeeskond, kes aitab Teile leida kvaliteetseima lahenduse, just täpselt nii nagu Teile vaja on.

Külmaring