Onninen Maamessil 2024

07.04.2024 21:00

pilt: Maamess 2024 asukoht

  • Ainulaadne võimalus proovida oma käega ära Milwaukee™ akutoitel aiatööriistad. M12™ ja M18™ akusüsteemidel põhinevad aiatööriistad üllatavad oma jõudluse ja töökindlusega ning vastavad ka kõige nõudlikumatele tingimustele.

VAATA AIATÖÖRIISTADE VALIKUT SIIT või Tartu Expressist.

  • Saad teada, mis on uut Pipelife biopuhastite vallas! Biopuhasti on rohkem kui lihtsalt auk maas. See on nutikas süsteem, mis töötab vaikselt, tõhusalt ning on keskkonnasõbralik.

  • Näitame, miks tarbe- või küttevee torustiku rajamisel või välja vahetamisel kasutada eelisoleeritud Uponor Ecoflex torusid.

  • Kui suurtes ruumides soe õhk koondub lae alla või ei liigu üldse. Tutvu ventilaatorite ja seadmetega ühtlase õhujaotuse tagamiseks eri otstarbega ruumides: looma-, linnu-, taimekasvatus-, lao- ja tootmisruumidesse.

  • Aitame välja selgitada, kuidas valida õige soojuspump. Energiatõhusad ja keskkonnasäästlikud soojuspumbad Energy Save õhk-vesi soojuspumpade näitel. Loe ka kuidas kasvuhoonele sobib soojuspump!

  • Kui külmaruumi või külmkambri jahutusseade vajab vahetamist. Meil on lihtsasti paigaldatavad ja kasutatavad, keskkonnasõbralikud ning kõikidele uutele nõuetele vastavad Rivacold monoplokk pakettseadmed. Seadmed sobivad külmaruumidele, kus säilitatakse toiduaineid (liha, juustud, jm) või ka ruumidele, kus on vaja kindlat madalat temperatuuri stabiilselt hoida. NB! Külmaainetele rakenduvad alates 2025. aasta 1. jaanuarist uued hoolduskeelud! Kui seadmes sisalduv aine ületab teatud kliimamõju taseme (GWP), tohib seadmeid hooldada vaid puhastatud või taas-väärtustatud HFC-ga ehk nn F-gaasiga.

  • Aitame päikesest elektrit ammutada! Näitame, kuidas päikeseenergia jõuab läbi paneeli ja inverteri hoonesse ning elektriautosse ja kuidas seda odavat energiat akudega salvestada ja kallil ajal kasutada.

  • Võimalus küsida! Konsulteeri otse ekspertidega, kes saavad pakkuda Teie konkreetsetele vajadustele sobivaid lahendusi!

Kohtume Maamessil 18. - 20. aprillil 2024!

Neljapäev 18. aprill kell 10.00 - 18.00
Reede 19. aprill kell 9.00 - 18.00
Laupäev 20. aprill kell 9.00 - 16.00
AS Tartu Näitused messikeskus, Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu
Maamessi veebileht